Strong and Pretty

NASZ CEL  Ukazać wewnętrzną siłę kobiet, która często jest skrywana pod maskami codzienności. Zmysłowość jest zaletą, która nie powinna być ukrywana. Możemy być silne i urocze jednocześnie.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY Fotografie zostały wykonane przez kobietę dla kobiet. Nasza kolekcja zawiera 8 obrazów, które zostały wystawione w stolicy Ekwadoru, Quito. Obecnie poszukujemy możliwości współpracy z galeriami sztuki w Europie i Ameryce Południowej.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI  Jeśli jesteś zainteresowany(a) wystawieniem naszych prac lub współpracą jako modelka, prosimy o kontakt mailowy pod nastepujacym adresem: contact@marianna-photography.com.

Udostepnij na

Fotografia Projektu 'Strong and Pretty'

9 Barw Ekwadoru

NASZ CEL  Zwiększenie świadomości na temat różnorodności przyrody na terenie Ekwadoru. Chcemy rozpocząć dyskusję o potrzebach tutejszej społeczności, ukazać prawdziwe życie w Ekwadorze oraz szerzyć kulturę latynoską na świecie.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY Podczas ostatnich dwóżch lat ukończyliśmy serię fotografii wykonanych w górach, lasach deszczowych i nad wybrzeżem Pacyfiku. Obecnie szukamy możliwości współpracy z organizacjami charytatywnymi w celu poznania i przybliżenia problemów społeczności lokalnej. Nasza kolekcja zawiera 18 fotografii gotowych do wystawienia. Zaczęliśmy też nawiązywać kontakty z galeriami sztuki.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI  Jeśli chcieliby Państwo wystawić nasze prace lub współpracować z nami jako organizacja charytatywna, prosimy o kontakt mailowy pod następującym adresem  contact@marianna-photography.com.

Udostepnij na

Zdjęcie Projektu '9 Barw Ekwadoru' - Andean Corn Plantation

Konkurs Fotograficzny AFE

NASZ CEL  Promowanie artystów z Ekwadoru na świecie, poprzez stworzenie miejsca dającego możliwość zaprezentowania najbardziej imponujących prac fotograficznych.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY Jesteśmy inicjatorami grupy "El Arte de la Fotografía Ecuatoriana", gdzie fotografowie mogą zaprezentować swoje prace bez żadnych opłat. Ponadto stworzyliśmy Galerię Internetową, gdzie każdego miesiąca są prezentowane wybrane przez nas obrazy. Zwycięzcy otrzymują uznanie oraz są promowani przy użyciu naszych Mediów Społecznościowych z ponad 11 000 użytkowników. Obecnie poszukujemy sponsorów dla miesięcznych nagród dla zwycięzców w zamian za zaprezentowanie ich komercyjnej nazwy w naszych mediach internetowych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI  Aby wziąć udział w konkursie fotograficznym dołącz do grupy pod  tym adresem. Obecnie mamy ponad 5 000 użytkowników z Ekwadoru oraz Ameryki Łacińskiej i z każdym miesiącem jest nas coraz więcej! Jeśli chcieliby Państwo za-sponsorować nagrody dla zwycięzców, prosimy o kontakt mailowy pod poniższym adresem sponsorship@marianna-photography.com.

Udostepnij na

Odcienie Duszy
[Street-Glam]


NASZ CEL  Ukazanie codziennej urbanizacji w nowym świetle. W tym celu skontrastujemy ostrą architekturę miejską z delikatną urodą kobiety. Portrety Fine Art będą naturalne w odbiorze, aby uwidocznić relację pomiędzy ludźmi, a miastami w których żyjemy. Chcemy przybliżyć duszę obywateli wraz z uwidocznieniem indywidualnego aspektu emocjonalnego.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY  Projekt jest na wczesnym etapie tworzenia. Jednakże ukończyliśmy już serię portretów w stolicy Ekwadoru, Quito. Obecnie poszukujemy nowych twarzy i ciekawych miejsc do sesji.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI  Jeśli posiadasz dostęp do nietypowych miejsc w okolicach Quito lub chciałabyś wziąć udział w projekcie, skontaktuj się z nami drogą mailową pod poniższym adresem elektronicznym contact@marianna-photography.com.

Udostepnij na

Zdjęcie Projektu 'Odcienie Duszy [Street-Glam]'